Skip to main content

Karta paliwowa dla mikrofirmy. Na jakie korzyści można liczyć?

Karty Paliwowe zdobywają coraz większe uznanie, korzystają z nich nie tylko wielkie koncerny lecz również właściciele małych jednoosobowych przedsiębiorstw. Warto zastanowić się, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy, co skłania mikroprzedsiębiorców do wprowadzania ich u siebie?

Jakie korzyści osiąga mikroprzedsiębiorca, decydujący się na wprowadzenie Karty Paliwowej?

Zarządzanie firmą zawsze wiąże się nierozerwalnie z próbą ograniczenia kosztów swej działalności oraz z optymalizacją zysków. Karty paliwowe Moyl są doskonałym rozwiązaniem dedykowanym mikroprzedsiębiorcom, wystarczy wypełnić kwestionariusz, by już po kilku dniach, móc cieszyć się tą kartą. Co ważne, Moyl nie wywiera na przedsiębiorcach presji co do tankowanego paliwa czy liczby posiadanych pojazdów. Przedsiębiorca, który jest w posiadaniu karty po pierwsze będzie mógł w niższych cenach tankować paliwo, po drugie natomiast umożliwia na bieżąco monitorować wydatki firmy. Przedsiębiorcy niezwykle chwalą sobie fakt, że mogą w znaczny sposób zaoszczędzić na paliwie, zniżki sięgają kwot od 12 do 25 groszy na każdym litrze, więc jak łatwo policzyć jest to sporo. Szefowie mikrofirm chwalą sobie, że dzięki Karcie Paliwowej w końcu mają porządek w dokumentach, nie muszą oczekiwać na każdorazowe wystawienie faktury zaraza po tankowaniu. W działalności firmy, ważna jest przejrzystość oraz co za tym idzie uporządkowanie, wszystko to przedsiębiorca uzyskuje dzięki zdecydowaniu się na kartę Moyl.

W jaki sposób działa Karta Paliwowa?

Karty Paliwowe są doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy chcą odbić się po kryzysie spowodowanym spustoszeniami, wywołanymi przez SarsCov 2. Jest to szansa by usprawnić działalność firmy, poczynić znaczne oszczędności, tylko w jaki sposób w zasadzie działa taka karta. Karta Paliwowa zostaje zarejestrowana pod konkretny zakład pracy, dlatego też nie może być rozwiązaniem dla osoby prywatnej. Różnica między kartą paliwową a kartą kredytową jest taka, że o ile ta druga służy do różnego rodzaju transakcji, paliwową możemy używać wyłącznie w celu dokonania transakcji za paliwo i za samochód, pod który podlega dana karta. Przedsiębiorca może na kartę nałożyć limit, co stanowi dodatkowy plus, gdyż nigdy nie przekroczymy ustalonej przez siebie kwoty, przez cały czas będziemy trzymali rękę na pulsie, rozwiązanie jest doskonałe dla wszystkich tych, którzy czasami lubią się zapomnieć. Ważne jest, by wybrać tę kartę, która najbardziej odpowiada potrzebom firmy, żeby była dobrym rozwiązaniem, warto przed podjęciem decyzji, co do tego jaka ma być, dokładnie przeanalizowali jakie potrzeby ma spełniać produkt, co jest najważniejsze dla prowadzonego przez nas mikroprzedsiębiorstwa. Świadomi mikroprzedsiębiorcy coraz chętniej sięgają po Karty Paliwowe, zapewniając dla siebie oszczędności, zarówno związane z czasem jak też z kosztownością prowadzenia mikroprzedsiębiorstwa, co więcej zyskują atut w postaci minimalizacji formalności.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz metodę, która najbardziej Ci odpowiada. Czekamy na Ciebie!