Skip to main content

Taksówka Bolt i Uber: praca dla studenta z prawem jazdy

Czas studiów bardzo często wiąże się z koniecznością podjęcia pracy zawodowej, by opłacić zajęcia, pokój czy zaspokoić swoje podstawowe potrzeby. Jak wiadomo, pogodzenie uczęszczania na studia z pracą na etacie nie jest łatwe. Idealna praca, którą mogą wykonywać studenci, charakteryzuje się więc elastycznym grafikiem, dzięki któremu możliwe będzie dostosowanie godzin pracy do rozkładu zajęć na uczelni. Jeszcze całkiem niedawno studenci najczęściej podejmowali pracę restauracjach, hotelach czy kinach. Dziś sytuacja zaczyna się zmieniać i coraz więcej osób studiujących decyduje się na zatrudnienie jako kierowca Bolt.

Praca dla studenta - kierowca Bolt, kierowca Uber OnlyGo

Dlaczego warto rozpocząć pracę w Bolt?

Główną zaletą pracy na stanowisku kierowcy Bolt jest elastyczny grafik, dający poczucie wolności. Każdy kierowca jest tutaj szefem dla samego siebie. W praktyce oznacza to, że może on decydować ile godzin przeznacza na pracę i ile dni w tygodniu chce pracować. Dzięki temu istnieje możliwość dostosowania pracy do grafiku zajęć, a nawet wykonywania kursów wyłącznie w weekendy czy wieczorami. Wbrew pozorom, takie zajęcie przynosi również satysfakcjonujące zarobki. Jak wiadomo, ich wysokość zależy od liczny godzin, które uda się przepracować. Najwytrwalsi kierowcy mogą zarobić tutaj nawet kilkanaście tysięcy złotych, jeśli będą przyjmować większość zleceń. Współpraca z OnlyGo – jednym z partnerów flotowych Bolt – przynosi również szereg innych korzyści, jak np. karty sportowe czy zniżki na paliwo. Więcej o tych możliwościach przeczytać można na stronie Partner Uber, Bolt Kielce. Biuro kierowców - zacznij pracę w Onlygo!, gdzie wymieniono jeszcze wiele innych zalet, związanych z pracą na stanowisku kierowcy Bolt.

Jakich formalności należy dopełnić, by zostać kierowcą Bolt?

Formalności, których należy dopełnić, jest stosunkowo niewiele. Proces rekrutacji rozpoczyna rejestracja na stronie Bolt. Podczas niej należy podać podstawowe dane kontaktowe oraz miasto, w którym będziemy świadczyć nasze usługi. Jeśli zostaniemy pozytywnie zweryfikowani, konieczne będzie przesłanie dodatkowych dokumentów, jak skan dowodu osobistego i prawa jazdy (ważnego przynajmniej od roku), aktualnego zaświadczenia o niekaralności, zdjęcia do profilu kierowcy, potwierdzenia licencji TAXI, skan dowodu rejestracyjnego samochodu oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu. Wszystkie te wymagania zostały dokładnie opisane w artykule https://onlygo.pl/blog/jak-zostac-kierowca-taxi-praktyczne-wskazowki-i-aktualne-wymagania, w którym znaleźć można również informacje na temat tego, jak zarejestrować własną działalność gospodarczą.

Praca kierowcy OnlyGo

Czy kierowca Bolt musi pracować na własnej działalności?

Większość kierowców Bolt zatrudniana jest na podstawie własnej działalności gospodarczej, przez co mogą być rozliczani w systemie B2B. Ci, którzy nie chcą jednak zakładać własnego biznesu, mogą podjąć współpracę z jednym z partnerów flotowych Bolt, do których należy np. firma OnlyGo. Jej pracownicy pomagają gromadzić niezbędne dokumenty. Wspierają również kierowców w procesie zdobywania licencji TAXI. Dzięki OnlyGo istnieje również możliwość wypożyczenia samochodu, którym będziemy świadczyć usługi. To wyjątkowa szansa dla studentów, którzy nie posiadają jeszcze własnego środka transportu.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz metodę, która najbardziej Ci odpowiada. Czekamy na Ciebie!